راهنمای خرید درب

درب داخلی

درب داخلی قسمتی از خانه است که کاملا در معرض دید قرار دارند . دائما مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین برای خرید آنها باید دقت لازم را داشته باشید. یک درب مناسب، مقاومت لازم برای استفاده مکرر را دارد.انتقال صدا بین دو محیط داخل و خارج را به حداقل می رساند. و به طراحی داخلی خانه یا محل کار شما، استایل زیبایی می دهد. درب داخلی در انواع مدل ها و متریال ها موجود هستند. نوع دربی که انتخاب می کنید تاثیر قابل توجهی بر امنیت، کنترل صدا و زیبایی بصری منزل شما خواهد داشت.

درب ساختمان

روکش‌های مصنوعی برای درب‌های اتاق دارای تنوع و خواص بیشتری هستند. همین امر باعث شده است انتخاب یک درب مناسب با روکش مصنوعی به امری ساده‌تر تبدیل شود.درب های چوبی علاوه بر زیبایی خاص و برگرفته از طبیعتی که به منزل شما می دهند.متناسب با نوع چوب استحکام فوق العاده ای هم خواهند داشت.

تنوع در انواع این نوع از درب منزل به قدری زیاد است .که می تواند گفت هیچ درب چوبی از جنس چوب خاص با دیگر شبیه نخواهد بود.همه ی این دلایل  است که باعث شده درب چوبی همچنان بعد از سال ها محبوبیت خود را از دست ندهد.جنس زوکش این درب ها عمدتا از جنس و طرح درخت گردو، بلوط،راش ویا طرح و جنس PVC و های گلس میباشد.کاربرد انواع درب های گلس معمولا در فضاهای مدرن است. و زیبایی خاصی به محیط می دهد. لازم به ذکر است جنس این مدل درب خش پذیری بالایی دارد .و باید به طور صحیح از آن در برابر ضربه محافظت شود.

انواع درب روکش چوبی معمولا از پرس روکش های طبیعی و آلپی چوب روی صفحه های فیبری مانند پلای وود و ام دی اف ساخته می شود. درب روکش چوبی انتخابی زیبا و خاص برای درب اتاق خواب ساختمان می باشد. این نوع درب معمولا دارای وزن سنگینی است.

درب ضد آب

درب های ضد آب

 درب با داشتن خاصیت ضدآب می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای درب‌های حمام و سرویس بهداشتی در منزل باشد.مراحل ساخت درب ABS به ترتیب شامل آغشته کردن سطح درب به رزین ABS و سپس کلیه سطح درب را با ورق ABS می‌پوشانند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما