درب ضد سرقت استاندارد چیست

درب ضد سرقت استاندارد

درب ضد سرقت استاندارد


همه درب های ضد سرقت امنیت و دوام مورد نظر شما را ندارند. اگر یک درب ضد سرقت استاندارد می خواهید که از شما در تمام شرایط محافظت کند، امنیت بالایی داشته باشد و سال های زیادی استحکام داشته باشد، باید به چند نکته توجه کنید:

جنس درب ضد سرقت

شما یکبار و یا تنها دوبار در طول عمر خود تصمیم به خرید درب ضد سرقت خواهید گرفت. بنابراین، باید به خوبی تحقیق کنید. هر درب فلزی، از فولاد واقعی ساخته نشده است! اگر می خواهید از واقعی بودن فولاد درب ضد سرقت مورد نظرتان مطمئن شوید، باید امنیت درب ضد سرقت توسط موسسات مستقل آزمایش و تایید شده باشد.

گواهینامه مقاومت در برابر سرقت

بهتر است درب ضد سرقتی را انتخاب کنید که نام تجاری آن دارای گواهینامه مقاومت به سرقت اتحادیه اروپا باشد. اگر برندی را انتخاب می کنید که گواهینامه اتحادیه اروپا را ندارد. برای حفظ امنیت خود خیلی مهم است که حداقل درب ضد سرقت دارای یک گواهینامه TSE باشد. درب ضد سرقت که دارای گواهی “مقاومت در برابر سرقت” اتحادیه اروپا است به صورت: کلاس۱، کلاس ۲، کلاس ۳، طبقه ۴، طبقه ۵، کلاس ۶، طبقه بندی می شود. به این ترتیب، کلاس ۱، ساده ترین درب از نظر باز شدن توسط سارق و کلاس ۶ یکی از سخت ترین درب های ضد سرقت است. برای خرید درب ضد سرقت، باید این نوع گواهی نامه را از فروشنده درخواست کنید. فراموش نکنید، درب ضد سرقتی که این گواهینامه ها را ندارد از نظر امنیت قابل اطمینان نیست.

خرید از نمایندگی های مجاز

درب ضد سرقت استاندارد خود را از شرکت های تولید کننده این محصول که برای یک مدت طولانی در این کسب و کار فعالیت دارند. دارای یک ساختار سازمانی هستند و یا از نمایندگی های مجاز آنها خریداری کنید. بهتر است شرکتی که از آن درب ضد سرقت می خرید خدمات پس از فروش عالی را ارائه دهد. دربهای فلزی ساخته شده توسط تولید کنندگان معمولی امیت شما را تهدید می کند.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما