فاکتور های کیفیت درب ضد سرقت چیست؟

درب ضد سرقت

فاکتور  های کیفیت درب ضد سرقت ،سلایق و انتظارات متفاوتی در انتخاب یک درب ضد سرقت ممکن است وجود داشته باشد.ما در این قسمت به چند نکته بارز برای انتخاب درب که اصولا جزء وظایف یک درب ورودی می باشد اشاره مینماییم.

فاکتور انتخاب درب

عایق صوتی و حرارتی

 غیر از دیوارها و پنجره ها که باید عایق خوب صوتی و حرارتی باشند درب های ورودی آپارتمان نیز می توانند تا حد زیادی از انتشار صداهای داخل به بیرون و نفوذ صداهای بیرون به داخل وهمچنین از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنند و موثر در حفظ آرامش محیط آپارتمان باشند.

ضد احتراق

در صورتی که یک درب ورودی آپارتمان خاصیت ضد احتراق بودن را نیز داشته باشد از انتشارحریق از فضای داخل به بیرون و بالعکس جلوگیری خواهد کرد.

شکل مناسب

درب ورودی آپارتمان باید متناسب با معماری ساختمان انتخاب شود که متاسفانه کمتر به این موضوع اهمیت داده می شود .

وزن مناسب

هنوز برخی وزن بالای درب ها را خصوصا برای درب های ضد سرقت یک امتیاز می دانند .درصورتی که وزن زیاد درب خصوصا زمانی که لولاها تقویت نشده باشند باعث افتادگی لنگه درب می شود . متعاقبا مشکلات عدیده ای در باز و بسته شدن درب به وجود خواهد آورد.

استحکام بالا

درب های ورودی آپارتمان به دلیل رفت و آمد بسیار ،اسباب کشی وبرخورد اشیاء همواره درمعرض آسیب قرار دارند. پس هنگام انتخاب درب ورودی برای آپارتمان به دنبال درب هایی باشید که از مقاومت بالاتری در برابر ضربه و خش برخوردار باشند.همچنین دربرابر فشار وضربه سارقین مقاومت کافی داشته باشند. البته تک درب این معضل را با بکاربردن لولای °۱۸۰ درجه بازشوو ورق های با ضخامت بالا حل کرده.این ویژگی باعث میشود تا درب جلوی ورود و خروج آسان وسایل را نگیرد ودربرابر سارقین مقاومت داشته باشد .

تمام نکات مذکور فاکتور های کیفیت درب ضد سرقت است که به هنگام خرید درب باید به آن توجه کرد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما