میزان امنیت درب ضد سرقت

امنیت درب ضد سرقت

امنیت درب ضد سرقت


این روز ها بدلیل شرایط نابسامان اقتصادی و گرانی،بسیاری از مردم اقدام به نگهداری پول نقد یا طلا و دلار در منزل روی آورده اند. و این مسئله باعث افزایش آمار سرقت از منازل بوده است ؟میزان امنیت درب ضد سرقت ،چقدر در کاهش سرقت ها موثر است؟برای آگاهی بیشتر درباره درب ضد سرقت استاندارد مقاله زیر را بخوانید:

میزان امنیت درب ضد سرقت1

وزن درب های ضد سرقت

اولین ملاک سنگینی درب می باشد.معمولا وزن دربهای ضد سرقت بیش از هشتاد کیلوگرم می باشد. در کنار وزن بالای این درب ها، نوع قفل و یرآق و شرکت سازنده ی آنها نیز بسیار مهم می باشند. کشورهای ترکیه و ایتالیا جز کشورهایی می باشند که یرآق و اکسسوری های مختلف و کیفیت بالایی تولید می کنند. حتی کیفیت رنگ و نوع رنگ هایی که در کشور ترکیه تولید می شوند دارای کالیته بالایی می باشند.شرکت آلدورا نیز با بهره گیری از یراق آلات ترکیه اقدام به تولید دربهای با کیفیت مینماید.

قفل و کلید درب های ضد سرقت

در صورت مفقود شدن کلید بی درنگ اقدام به تعویض قفل نمائید. ضمنا سعی کنید از قفلی استفاده کنید که توسط اهرم و دیلم قابل شکستن نباشد.پیش از هر چیز خرید و نصب قفل استاندارد با ایمنی بالا برای هر مکانی ضروری است.  قفل ها ی ضد اسید و ضد ضربه و ضد برش پیشنهاد های خوبی هستند و عموما از جنس نیکل فولاد ساخته میشوند. مطمئن ترین قفل باید میله ای به قطر ۱۳ سانتی متر داشته باشد. تمام قفل های استفاده شده در درب های ضد سرقت آلدورا از نوع کلید های کامپیوتری می باشند.که این امر باعث افزایش امنیت درب ضد سرقت می گردد.

میزان امنیت درب ضد سرقت

استحکام مواد بکار رفته

درب ضد سرقت معمولا از لایه های مختلف تشکیل شده است. جنس لایه داخلی آنها معمولا از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه و غیره روکش شده است. فضای خالی موجود در درب ضد سرقت نیز غالبا به وسیله پشم سنگ پر می شود که این امر باعث می شود درب ضد سرقت عایق صدا و حرارت نیز باشد.

 

پنهان بودن قفل ها و لولا های درب ضد سرقت

سارق با وارد کردن کارت تلفن یا کارت اعتباری لای درب با تکان دادن زبانه درب به راحتی درب های غیر ایمن را در کوتاه ترین زمان باز میکنند. ولی در صورت استفاده از درب ضد سرقت این امکان وجود ندارد.قفل ها و لولا در اکثر درب های ضد سرقت از خارج و یا از هر دو طرف پنهان است و این امر مانع از باز شدن درب به وسیله کارت یا اهرم کردن لولا می شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما