نقش درب داخلی در دکوراسیون منزل

نقش درب در دکوراسیون منزل

درب در دکوراسیون


درب داخلی بخش ضروری از منزل است و باید در انتخاب آن وقت گذاشت. اگر در انتخاب درب دقت شود می تواند تأثیر قابل توجهی بر ظاهر اتاق داشته باشد.

درب داخلی در دکوراسیون منزل:

در چیدمان منزل باید به هماهنگی درب با سبک معماری ساختمان و معماری داخلی نیز توجه نمود.به عنوان مثال  یک خانه لوکس را با سبک کلاسیک تصور کنید. در این خانه همه اجزا با این سبک مطابقت دارند، اما درب های آن ساده و به رنگ سفید است. درب ساده و سفید بسیار زیباست اما با اجزای منزل هماهنگ نیست.بنابراین رنگ و طرح درب نیز باید مناسب با این سبک  منزل باشد.

یک درب  لوکس سنگین و پر از طرح  برای فضاهای بزرگ و مجلل مناسب است و اتاق های کوچک را غیرقابل تحمل می کند و باعث کوچک تر دیده شدن فضا میشود.

حتی دستگیره در  هم باید همخوانی لازم را داشته باشد. چوب به عنوان لوکس ترین متریال برای ساخت درب، زیبایی و شکوه را به خانه های شما می آورد. درب های چوبی و روکش چوب از تنوع بالایی در طرح و رنگ برخوردار هستند.

نقش درب در دکوراسیون2

 

تاثیرسبک درب اتاقی در دکوراسیون منزل:

سبک درب می تواند تفاوت زیادی در منزل شما ایجاد کند.البته می توانید سبک دربها را تا حدودی با هم تلفیق کنید اما باید به این نکته توجه کنید که سعی را در این داشته باشید تا از عناصری استفاده کنید که بیشتر مشابهند تا یک حس مشترک در کل منزلتان داشته باشید.

جهت چرخش درب داخلی

 

در هنگام سفارش ساخت درب می توانید چرخش درب را تعیین کنید که به راست یا چپ باشد همچنین مشخص کتید که لولاها و دستگیرها کجا باید قرار بگیرند و درب در هنگام باز و بسته شدن به چه سمتی بچرخد. به طور ایده آل چرخش درب هرگز نباید به سمت راهرو یا سالن باشد.

میزان عایق بودن درب داخلی آلدورا نسبت به صدا

 

درب های داخلی دارای رتبه انتقال صدا هستند، که میزان افت صدای عبوری از درب را اندازه می گیرد. هر چه این رتبه بالاتر باشد صدای کمتری از طریق درب انتقال می یابد، این شاخص بیش از همه به مصالح درب بستگی دارد.این ویژگی بخصوص در دربهای اتاق خواب و اتاق کودک اهمیت بیشتری پیدا میکند.

درب داخلی آلدورا یک انتخاب ایده آل از لحاظ عابق صوتی و همچنین تنوع دررنگ و طرح و همچنین کیفیت متریال استفاده شده در آن میباشد.

 

 

 

 

 

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

    خانهدرباره ماپروژه هاتماس با ما